DOSTOPNOST

Javni zavod Osnovna šola Marjana Nemca Radeče

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 10. do 14. 6. 2024
Naravoslovna ŠVN za učence 7. in 8. razreda, dom CŠOD Soča, Tolmin, spremljevalke Bojana Kovačič, Maja Trobiš in Nevenka Tratar.

11. 6. 2024
ŠD za učence 5. razreda, Pohod na Žebnik, spremljevalci Rok Kozole, Vanja Kozorog in Natalija Štefančič. PRESTAVLJEN

12. 6. 2024
ŠD za učence 6. in 9. razreda, Pohod oz dejavnosti v športni dvorani, vodja Rok Kozole, spremljevalci so učitelji po razporedu.
Športna dvorana bo dopoldan zasedena.

Učenci na razredni stopnji sodelujejo pri Slovenski bakli od 11.40 ure dalje.

13. 6. 2024
TD za učence 9. razreda, Izdelava scene za zaključno prireditev, učitelji Nik Lovše, Milena Potočnik Renko in Andreja Mitič Štirn.

Zaključek bralne značke za 1. r, 2. r in PŠ Svibno, ogled predstave v kinu, spremljevalke Jolanda Mohar, Anja Tutnjević, Lučka Zupančič, Nika Guček, Saša Plevel, Katja Mrgole in Sandra Hribšek.

Obisk podjetja Radeče papir nova za učence 6. razreda od 8.30 do 10.30. Spremljevalci Ambrož Karlovšek, Maja Leben Plevnik, Alenka Gros.

13. in 14. 6. 2024
Športna dvorana je zaradi priprav in izvedbe valete v celoti zasedena.

14. 6. 2024
Zaključna prireditev za učence 9. razreda, Valeta, v športni dvorani ob 17. uri.

Zaključek bralne značke za 3. r, 4. r, 5. r, ogled predstave v kinu, spremljevalke Jožica Kaluža, Eva Slapnik, Ines Colner, Suzana Pinosa in Dajana Cimeša.
Ura
 
Ponedeljek
10. 6.
Torek
11. 6.
Sreda
12. 6.
Četrtek
13. 6.
Petek
14. 6.
0.ura
7:30 - 8:15
1.ura
8:20 - 9:05
MAT
L. Zupančič, 1a
SLJ
N. Guček, 1a
SLJ
L. Zupančič, 1a
Zaključek BZ
SLJ
L. Zupančič, 1a
2.ura
9:25 - 10:10
SLJ
L. Zupančič, 1a
MAT
N. Guček, 1a
SLJ
L. Zupančič, 1a
Zaključek BZ
MAT
L. Zupančič, 1a
3.ura
10:15 - 11:00
GUM
L. Zupančič, 1a
SPO
L. Zupančič, 1a
MAT
L. Zupančič, 1a
Zaključek BZ
ŠPO
L. Zupančič, špo3
4.ura
11:05 - 11:50
ŠPO
L. Zupančič, špo2
ŠPO
L. Zupančič, špo3
SPO
L. Zupančič, 1a
Zaključek BZ
GUM
L. Zupančič, 1a
5.ura
11:55 - 12:40
N1A
N. Guček, 1a
Zaključek BZ
DOD 1.a
N. Guček, 1a
6.ura
12:45 - 13:30
7.ura
13:50 - 14:35
8.ura
14:40 - 15:25

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti