Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
24. 9.
Torek
25. 9.
Sreda
26. 9.
Četrtek
27. 9.
Petek
28. 9.
Sobota
29. 9.
1. ura
7:30 - 8:15
SLO
L. Kranjc Tekavec, 232
ESI
A. Kokalj, 172
PRA 3
G. Kavčnik, AM.
Skupina 1
PRA
M. Škoda, AL
Skupina 2
SLO ZA TUJCE
L. Kranjc Tekavec, 85
Športni dan 28.9.2018
SLO
L. Kranjc Tekavec, 232
2. ura
8:20 - 9:05
SLO
L. Kranjc Tekavec, 232
AJE
T. Kovačič, 134
PRA 3
G. Kavčnik, AM.
Skupina 1
PRA
M. Škoda, AL
Skupina 2
SLO ZA TUJCE
L. Kranjc Tekavec, 85
MAT
L. Miljan, 228
Športni dan 28.9.2018
SLO
L. Kranjc Tekavec, 232
3. ura
9:10 - 9:55
ŠVZ
J. Čaleta, TE2
UME
A. Šmajdek, 83
PRA 2
G. Kavčnik, AM.
Skupina 1
PRA
M. Škoda, AL
Skupina 2
OMV
J. Trontelj, 407
Športni dan 28.9.2018
ŠVZ
J. Čaleta, TE2
4. ura
10:25 - 11:10
ŠVZ
J. Čaleta, TE2
OMV
J. Trontelj, 407
PRA 2
G. Kavčnik, AM.
Skupina 1
PRA
M. Škoda, AL
Skupina 2
OMV
J. Trontelj, 407
Športni dan 28.9.2018
ŠVZ
J. Čaleta, TE2
5. ura
11:15 - 12:00
MAT
L. Miljan, 228
NAR
R. Avbelj, STE
PRA 2
G. Kavčnik, AM.
Skupina 1
PRA
M. Škoda, AL
Skupina 2
AJE
T. Kovačič, 176
Športni dan 28.9.2018
MAT
L. Miljan, 228
6. ura
12:05 - 12:50
MAT
L. Miljan, 228
TKP
B. Kaučič, 228
PRA 2
G. Kavčnik, AM.
Skupina 1
PRA
M. Škoda, AL
Skupina 2
NAR
R. Avbelj, 131
Športni dan 28.9.2018
MAT
L. Miljan, 228
7. ura
12:55 - 13:40
TKP/v
A. Podobnik, 510
Skupina 1
Skupina 2
TKP
B. Kaučič, 228
R.U.
G. Kavčnik, 15
MOP
D. Šajnovič, 510
Športni dan 28.9.2018
MOP
D. Šajnovič, 510
8. ura
13:45 - 14:30
NEMs
M. Weiss, STE
DRU
K. Pirnat, 176
Športni dan 28.9.2018
NEMs
M. Weiss, STE
9. ura
14:35 - 15:20
ANGs
L. Šljuka Novak, 129
NEM
M. Weiss, 229
Športni dan 28.9.2018
10. ura
15:25 - 16:10
NEM
M. Weiss, 229
Športni dan 28.9.2018
11. ura
16:15 - 17:00
Športni dan 28.9.2018
12. ura
17:05 - 17:50
Športni dan 28.9.2018

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost